על החברה

קבוצת בר-עוז הוקמה לפני כארבעה עשורים, כחברת נדל”ן משפחתית, בראשותו של יקי בר-עוז ז”ל, שהתווה לחברה חזון ייחודי, השם דגש על צרכי הלקוח, ליווי אישי וסטנדרט בנייה בלתי מתפשר. לאורך שנות פעילותה יזמה, תכננה וביצעה קבוצת בר-עוז  עשרות פרויקטי נדל”ן בישראל, בבניה רוויה למגורים וגם בבניה המשלבת מגורים ושטחי מסחר.
קבוצת בר-עוז היתה מראשוני החלוצים בביצוע תמ״א 38 בכפר-סבא. כמו כן פעלה הקבוצה בחו״ל.
את הקבוצה מוביל בשנים האחרונות, בנו של יקי בר-עוז ז״ל, ארי בר-עוז אל עבר יעדים וקהלים חדשים. להצלחת קבוצת בר-עוז במתכונתה החדשנית תורמים גם שותפיה העיסקיים בשנים האחרונות: רוני דואק ויוני קטסטר. יחד איתם הפכה קבוצת בר-עוז לאחת מחברות הנדל”ן המבוססות, המצליחות והאיתנות בשוק הנדל”ן בישראל בעלת מוניטין רב ודומיננטיות באזור השרון.
החברה מאתרת ויוזמת פרויקטים באזורי ביקוש ואזורים מתפתחים בשרון ומציעה ללקוחותיה תשואה נדל”נית גבוהה, המתחילה במיקומו המצוין של הנכס, אדריכלות ועיצוב חכם, סטנדרט בנייה גבוה ומוקפד, עמידה בזמנים, ליווי אישי של כל לקוח עד לקבלת הדירה לשביעות רצונו וכמובן, ביטחון פיננסי של חברה ותיקה ואיתנה. אתם מוזמנים להצטרף לאלפי המשפחות שכבר מרגישות בבית באחד הפרויקטים המבוקשים של קבוצת בר-עוז.

בונים חכם

קבוצת בר-עוז מקדמת תפיסת מגורים מתקדמת ומעוצבת, אבל גם פונקציונאלית, המבינה את צרכי הדיירים ופועלת למיקסום המרווח והנוחות בסביבת המגורים. הצוות המקצועי של בר-עוז, הנהנה מניסיון תכנון של עשרות פרויקטים, מוביל ומלווה כל פרויקט, מתכנון החללים, ניצול מירבי של תנאי הסביבה ועיצוב ידידותי ונוח של חלל הבית, לטובת הדיירים.

סטנדרטים גבוהים

קבוצת בר-עוז מובילה בקביעת מפרטי ביצוע וסטנדרטים מהגבוהים בשוק. הדבר בא לידי ביטוי באיכות מערכות כגון, דלתות, נגרות, אלומיניום, מערכות חשמל ומערכות מים.
קבוצת בר-עוז מסתייעת בקבלני משנה מהשורה הראשונה וספקי גימור כגון ריצוף, כלים סניטריים ופיתוח סביבתי מהטובים והאמינים בישראל.

יחס אישי

מאז הקמתה לפני 40 שנה, קבוצת בר-עוז בולטת ברמת השירות והיחס האישי לכל לקוח. הקבוצה מקדמת, דרך כל שדרת הניהול ועד לאחרון העובדים בשטח, תפיסת שירות בלתי מתפשרת, השמה את הלקוח במרכז. לאורך השנים יזמה וקידמה קבוצת בר-עוז פרויקטים ייעודיים למגורים למגזרים שונים, בהם המגזר הדתי, דרך מתן מענה לצרכי הדיירים, איכות המגורים ורווחת הקהילה. הודות ליחס האישי שהענקנו תמיד ללקוחותינו, אנו נהנים כיום מעוצמה של אלפי משפחות ממליצות.